Novatek
TÜRKÇE ENGLISH РУССКИЙ
Ana Sayfa Kurumsal Hizmetler Referanslar İnsan Kaynakları İletişim
Hizmetler

Hizmetler
Hizmet Sahalari

HİZMETLER

Elektrik sektörü ile iş hayatına başlayan ve büyüyen Novatek, değişen koşullar karşısında mekanik,
inşaat ve işletme & bakım konularında da faaliyetlerini geliştirme kararı almış ve gerekli adımları atmıştır.

ELEKTRİK

Şirketimizin ana faaliyet konusu olup, çok sayıda projeyi başarıyla tamamlamış bulunuyoruz.

Elektrik tesislerinin anahtar teslimi teklifi ve yapımı, iş programı yönetimi, malzeme yönetimi ve satın alma, tasarım ve saha uygulaması gibi konularda hizmet vermekteyiz.

Kablo, kablo yolları, alçak ve orta gerilim panolar, trafo ve jeneratörler, yıldırımdan korunma ve topraklama, kesintisiz güç kaynakları, dağıtım ve kumanda sistemleri dahil olmak üzere enerji üretim, iletim ve dağıtım tesisleri, armatür ve kumandalar dahil aydınlatma tesisleri, yangın ihbar, seslendirme, güvenlik, merkezi saat, giriş kontrol, SMATV ve CCTV sistemlerini içeren zayıf akım tesisleri ve data tesisleri alt yapısı uygulamalarımız arasındadır.

MEKANİK

Gelişen koşullara paralel olarak müşterilerin bazı projelerde elektrik ve mekanik işleri bir bütün halinde elektromekanik paket olarak talep etmesiyle doğan bu fırsat şirketimizi yeniden yapılanmaya itmiş ve gerektiğinde elektromekanik paketi bütün olarak teklif hazırlama ve işin yapımı şeklinde üstlenmeye hazır hale getirmiştir.

Bu durumda, işin iki farklı disiplininin tek bünye altında koordine edilmesiyle hem koordinasyon hem de genel gider maliyetleri olumlu yönde etkilenmektedirler.

Mekanik işler kapsamında HVAC, borulama, yangın söndürme, temiz ve pis su gibi sistemlerle hizmet vermekteyiz.

İNŞAAT

Ukrayna'da kurduğumuz şirketimiz, bu bölgede faaliyetini sürdürmekte ve küçük ve orta büyüklükte inşaat işlerini anahtar teslimi şeklinde uygulamaktadır.

Her türlü yeni yapı için teklif hazırlama ve anahtar teslimi uygulama yanında mevcut binaların revizyonu ve onarımı gibi işlerde üstlenilmektedir.

İŞLETME & BAKIM

Novatek uygulamasını gerçekleştirdiği yeni tesislerin test ve devreye alma işlemleri yanında, yeni ve mevcut tesislerin işletme ve bakımı konusunda da alt yapı çalışmalarını tamamlamış ve bu konuda müşterilerine hizmet verebilmek için gayretlerini sürdürmektedir.
Novatek Anasayfa     Kurumsal     Hizmetler     Referanslar     İnsan Kaynakları     İletişim