Novatek
TÜRKÇE ENGLISH РУССКИЙ
Ana Sayfa Kurumsal Hizmetler Referanslar İnsan Kaynakları İletişim
Kurumsal

Vizyon
Misyon
Profil
Strateji

KURUMSAL

Profil
Novatek, deneyimli ve dinamik kadrosu ve uluslararası alandaki iş tecrübesiyle hem Türkiye’de hem de yurtdışında birçok projeyi başarıyla tamamlamış ve elektromekanik taahhüt sektöründe hızla haklı bir yer edinmiştir.

Novatek, aynı anda birbirine tamamen zıt doğa, kültür ve idari şartlara sahip Sibirya’dan Afrika’ya ve Balkanlar’a uzanan coğrafi bölgelerde, farklı norm ve standartlar istenen projelerde, deneyimli ve dinamik kadrosunun sayesinde başarılı olmuştur. Novatek, modern yönetim anlayışını da benimsemiş ve uygulamaya koymuştur.

Merkez ofisiyle değişik bölgelerde saha ofisleri arasında iletişimin daha sağlıklı ve verimli olması için iletişim altyapısını geliştirmiş olup böylece iş prosesleri anında izlenerek gerekli kontroller hata oluşmadan engellenebilmektedirler.

Novatek ayrıca müşteri memnuniyeti kavramını iş yaşamına sokan öncü firmalardan birisi olma özelliği çerçevesinde, beş yıldır da ISO 9001:2000 belgesiyle faaliyet göstererek müşteri memnuniyeti kavramını Toplam Kalite kavramıyla birleştirmiş ve bunu saha uygulamalarında kanıtlamıştır.

İş Güvenliği alanında da Novatek, şirket içi ve dışı eğitimlerle, çalışanları arasında İş Güvenliği kavramını yerleştirmiş olup bu kavramın sadece bir kurallar ve prosedürler zinciri değil aynı zamanda vazgeçilemez bir kavram haline getirmiştir.

Novatek, günümüze kadar gösterdiği performansla, modern yönetim anlayışıyla ve vizyonuyla bugün olduğu gibi gelecekte de güvenilir bir iş ortağı olduğunu göstermiştir.
Novatek Anasayfa     Kurumsal     Hizmetler     Referanslar     İnsan Kaynakları     İletişim